iOSKomunikacja/społecznośćPopularne serwisy społecznościoweTweetbot 4 for Twitter
Tweetbot 4 for Twitter ikona

Tweetbot 4 for Twitterversion 5.3.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Tweetbot to jeden z najpopularniejszych, nieoficjalnych programów do obsługi serwisu społecznościowego Twitter jaki możemy pobrać ze sklepu z aplikacjami dla iOS i OS X. Oferuje wsparcie dla wszystkich najważniejszych opcji, a dodatkowo kilka własnych rozwiązań.

Tweetdeck pozwala śledzić obserwowane osoby i prowadzić rozmowy, a także korzystać z wyszukiwarki i obserwować ćwierki na żywo. Wyszukiwania można zapisać do wykorzystania później, co jest nieocenione, gdy zachodzi potrzeba śledzenia danego tematu raz na jakiś czas. Ponadto Tweetdeck pokazuje multimedia załączone do ćwierków, pozwala oznaczać je jako ulubione i pozwala oglądać profile konkretnych osób.

Jedną z największych zalet aplikacji jest bardzo dobra synchronizacja postępów śledzenia strumienia pomiędzy urządzeniami. Dodatkowo program daje nam dostęp do statystyk naszego profilu, a także oferuje dobrze zaprojektowany i dopasowany do stylistyki iOS 9 interfejs.

Wśród wad warto wymienić sposób dystrybucji program. Co pewien czas autorzy wypuszczają nową wersję aplikacji, za którą musimy płacić ponownie. Program nie oferuje darmowej wersji próbnej. Wspiera zegarki Apple Watch.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentTapbots
Liczba pobrań86
Data aktualizacji17 lis 2020
System operacyjnyiOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Tweetbot 4 for Twitter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)