MacOSInternet i komunikacjaInne programy internetoweTweeten

Tweeten5.5.0

Tweeten to desktopowa aplikacja skierowana do użytkowników serwisu społecznościowego Twitter.

Najważniejszą cechą opisywanego narzędzia jest możliwość śledzenia rozmaitych aktywności w kolumnach. Dzięki nim pod ręką będziemy mieli na przykład główną stronę swojego profilu, listę powiadomień, a także wiadomości publikowane przez wybranych użytkowników. Tweeten oferuje bowiem w pełni konfigurowalny interfejs, co sprawia, że tylko od nas zależy, jakie informacje zostaną udostępnione w głównym oknie programu.

Tweeten oddaje do dyspozycji wszystkie funkcje, jakie znajdziemy na Twitterze. Możliwe jest więc publikowanie wpisów (również zgodnie z ustalonym harmonogramem), przeglądanie kanałów innych użytkowników, wysyłanie wiadomości prywatnych, zarządzanie kontem, wyszukiwanie treści i wiele, wiele innych. Program umożliwia pobieranie filmów udostępnianych na Twitterze, filtrowanie treści (np. pomijanie wiadomości na temat polityki lub sportu), a także oferuje dostęp do klasycznego systemu odpowiedzi na wiadomości (mowa o @replies zastąpionym przez nową opcję, która nie wszystkim przypadła do gustu).

Korzystanie z Twittera za pośrednictwem Tweeten jest wygodne dlatego, że nie musimy używać przeglądarki internetowej, a narzędzie zawiera funkcję automatycznego odświeżenia. Gdy pojawią się nowe wpisy na danym profilu, zostaną one natychmiast wyświetlone na samej górze.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentMehedi Hassan
Liczba pobrań66
Data aktualizacji29 lip 2021
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)