WindowsNarzędziaOdzyskiwanie hasełTwitter Password Decryptor
Twitter Password Decryptor ikona

Twitter Password Decryptor10.0

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item

Twitter Password Decryptor to niewielkie i darmowe narzędzie do odzyskiwania danych wymaganych do zalogowania w serwisie Twitter.

Program pozwala na odzyskanie nazwy użytkownika i hasła do naszego profilu w serwisie społecznościowym Twitter, które przechowywane jest w przeglądarce internetowej. Umożliwia on sprawne wyszukanie i odszyfrowanie potrzebnych danych, o ile w przeszłości chociaż raz pomyślnie udało nam się zalogować w serwisie Twitter. Twitter Password Decryptor automatycznie wyszukuje na komputerze wspierane aplikacje, a następnie błyskawicznie odzyskuje z zgromadzonych przez nią informacji wszystkie loginy oraz hasła i prezentuje je w formie listy.

Narzędzie potrafi przywrócić wszystkie dane podawane przez użytkownika podczas logowania w serwisie Twitter za pomocą przeglądarki Internet Explorer w wersji 4 do 10, Firefox, Google Chrome, CoolNovo, Opera, Safari, Flock, Comodo Dragon, SeaMonkey oraz SRWare Iron. Odzyskane informacje zapisane mogą zostać na dysku w postaci pliku tekstowego, HTML, CSV lub XML.

Uwaga!

  • Z racji oferowanej przez narzędzie funkcjonalności może ono być wykrywane przez oprogramowanie antywirusowe jako potencjalnie szkodliwe i zagrażające naszemu bezpieczeństwu, jednak jest ono w rzeczywistości w pełni bezpieczne.
  • Kreator instalacji programu proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych składników, jednak operację te można pominąć klikając opcję 'Decline'.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań429
Data aktualizacji2 sty 2019
Rozmiar pliku4.92 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Twitter Password Decryptor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)