Twitter z awarią. Użytkownicy zgłaszają problemy (aktualizacja)

Twitter z awarią. Użytkownicy zgłaszają problemy (aktualizacja)

Twitter - użytkownicy zgłaszają awarię serwisu
Twitter - użytkownicy zgłaszają awarię serwisu
Źródło zdjęć: © Unsplash
Karolina Modzelewska
14.07.2022 14:27, aktualizacja: 14.07.2022 15:40

Popularny serwis społecznościowy Twitter w czwartek przysporzył swoim użytkowników problemów. Zgłoszenia w Downdetector wskazywały, że korzystające z niego osoby mają trudności m.in. z połączeniem z serwerem, stroną WWW oraz logowaniem.

Liczba zgłoszeń dotyczących awarii serwisu Twitter stale rosła, co można zobaczyć m.in. na stronie Downdetector. Jest to witryna, pozwalająca przeglądać w czasie rzeczywistym informacje na temat awarii oraz przerw w dostawie różnych usług. Aktualna mapa problemów, o których informowali użytkownicy Twittera, wskazywała na awarię o charakterze ogólnopolskim.

Mapa awarii Twittera
Mapa awarii Twittera© Downdetector

Setki polskich użytkowników serwisu zgłaszają usterki:

  • Połączenia z serwerem,
  • Logowania,
  • Strony WWW.

Awaria Twittera

Na poniższym wykresie można zobaczyć, że awaria miała początek około godz. 14.00. Wówczas zaczęły spływać pierwsze komunikaty o trudnościach z działaniem Twittera. Wiele jego użytkowników zaznaczało, że Twitter ich wylogował i nie mają możliwości ponownego zalogowania się. Pojawiał się komunikat o błędzie. Jeszcze inni informowali o problemach z ładowaniem się zdjęć oraz filmów.

Awaria Twittera
Awaria Twittera© DownDetector

Wydaje się, że lipiec to trudny miesiąc dla użytkowników popularnych komunikatorów oraz serwisów społecznościowych. Jak już informowaliśmy, na początku tego miesiąca doszło do awarii Instagrama, a niedługo potem wystąpiła awaria działania Messengera. Na szczęście każda z nich miała krótkotrwały charakter.

Aktualizacja, godzina 15:40

Z danych z serwisu Downdetector wynika, że awaria Twittera mogła zostać częściowo opanowana. Około godz. 15.00 liczba zgłoszeń zaczęła spadać.

Karolina Modzelewska, dziennikarka dobreprogramy.pl

Programy

Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)