bDUJCGFx
Twitterrific 5 for Twitter ikona

Twitterrific 5 for Twitter

Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Twitterrific 5 for Twitter to nieoficjalna aplikacja do obsługi popularnej sieci społecznościowej Twitter. Oferuje dostęp do naszego konta i w pełni wykorzystuje możliwości api wzbogacając je o kilka ciekawych rozwiązań.

bDUJCGFz

Interfejs programu nie odbiega od standardów znanych z innych klientów Twittera. Ekran główny zawiera najnowsze wpisy wraz z podglądem na dołączone do nich multimedia. Z tego poziomu mamy również dostęp do podstawowych przycisków takich jak dodaj do ulubionych, odpowiedz czy też podaj dalej.

Za pomocą gestów możemy przejść do kolejnych zakładek czyli powiadomień i wiadomości prywatnych. Ostatnia z ikon pozwala nam przygotować nowego tweeta. Możliwa jest także synchronizacja postępu w śledzeniu wpisów pomiędzy uradzeniami. Aplikacji jest czytelny i bardzo intuicyjny interfejs. W darmowej wersji spotkamy wprawdzie mało inwazyjne reklamy, ale możemy się ich pozbyć za pomocą mikropłatności.

Dzięki nim odblokujemy także zaawansowane ustawienia oraz opcje w Twitterrific 5 for Twitter. Wśród nich są międzyinnymi powiadomienia w czasie rzeczywistym. Zaletą programu są także częste aktualizacje. Autorzy starają się być na bierząco nie tylko z nowościami w usłudze Twitter, ale też systemie iOS. Stąd też od niedawna aplikacja oferuje wsparcie dla zegarków od Apple'a.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentIconfactory
Liczba pobrań50
Data aktualizacji9 lut 2021
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Twitterrific 5 for Twitter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUJCGGe
bDUJCGGv