MacOSNarzędziaObsługa urządzeń mobilnychTypeeto
Typeeto ikona

Typeeto1.5

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Typeeto to sprytna aplikacja, która pozwala na wykorzystanie klawiatury naszego Maca jako zdalnej klawiatury Bluetooth dla innego urządzenia. Może to być iPhone, iPad, Apple TV, telefon z Androidem lub konsola do gier. To tylko przykłady, albowiem obsługiwane jest każde urządzenie, do którego można podłączyć bezprzewodowe klawiatury Bluetooth.

Aby rozpocząć korzystanie z programu, wystarczy w preferencjach systemowych przejść do opcji Bluetooth i połączyć się z urządzeniem, na którym chcemy używać klawiatury naszego Maca. Po tej operacji wystarczy kliknąć na ikonę Typeeto widoczną w systemowym pasku menu i wybrać je z listy. Od tej pory klawiatura naszego komputera zacznie współpracować z połączonym do niego urządzeniem, co program zasygnalizuje wyświetlając niewielkie okienko z miłą dla oka animacją.

Typeeto pozwala na dodanie dowolnej liczby urządzeń bez konieczności instalacji na nich dodatkowych aplikacji. Inną użyteczną funkcją jest możliwość wklejania tekstu ze schowka komputera do sparowanego z nim urządzenia. Do tego celu służy skrót klawiszowy, który można zdefiniować w preferencjach aplikacji.

Typeeto to program szczególnie przydatny gdy zachodzi potrzeba napisania dłuższego tekstu na dotykowym ekranie urządzenia mobilnego. Fizyczna klawiatura w takiej sytuacji może okazać się niezastąpiona. Aplikacja jest płatna, można ją zakupić w Mac AppStore.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań68
Data aktualizacji28 paź 2019
Rozmiar pliku5.80 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Typeeto ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)