bDTYUtxN
Typora ikona

Typora0.9.98 Beta

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Typora to narzędzie, które przede wszystkim umożliwia edytowanie i konwertowanie tekstu do formatu HTML.

bDTYUtxP

Korzystanie z programu nie należy do skomplikowanych, dzięki czemu może być on stosowany przez mniej doświadczonych odbiorców. Po utworzeniu nowego dokumentu należy wpisać odpowiednią treść (lub zaimportować ją ze wskazanego dokumentu), którą następnie można konwertować do formatu HTML lub PDF. Aplikacja pozwala także na wyeksportowanie tekstu do formatów DOCX, RTF, Epub, LaTeX i Media Wiki (wymaga zainstalowania konwertera Pandoc).

Typora oferuje niezbyt zaawansowane, ale wystarczające opcje w zakresie formatowania tekstu i zawiera kilka predefiniowanych szablonów. Dodatkowo oferuje między innymi możliwość wstawiania obrazków i tabeli, tworzenia list numerowanych lub punktowanych czy wyróżniania tekstu (cytaty). Pozwala także na dostosowanie elementów interfejsu, dzięki czemu zdecydowaną większość ekranu może zajmować okno do wpisywania tekstu.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Typora 0.9.98 Betawersja stabilna (32-bit)
Typora 0.9.98 Betawersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentAbner
Liczba pobrań195
Data aktualizacji30 cze 2016
Rozmiar pliku49.66 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Typora ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTYUtyu
bDTYUtyL