WindowsArchiwumProgramy archiwalneUBCD4WIN
UBCD4WIN ikona

UBCD4WIN3.6.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

UBCD4WIN to niewielkie i bezpłatne narzędzie, dzięki któremu utworzymy bootowalną płytę CD z oprogramowaniem do usuwania problemów z komputerem.

Program bazuje na komponencie PE Builder i umożliwia wygodne kreowanie startowych płyt CD, na których znaleźć można zestaw narzędzi pomocnych przy naprawie komputera, odzyskiwaniu danych czy diagnostyki, nawet w sytuacjach kiedy niemożliwe jest uruchomienie systemu operacyjnego. Co istotne, UBCD4WIN oferuje funkcje obsługi sieci i zarządzania woluminami NTFS.

Obsługa UBCD4WIN nie należy do skomplikowanych i ogranicza się do zdefiniowania lokalizacji plików źródłowych oraz finalnego obrazu ISO. Program umożliwia również wypalanie obrazu na nośnik przy użyciu wybranego narzędzia. Możliwości UBCD4WIN rozszerzyć można za pomocą pluginów.

Uwaga!

  • Program nie jest już rozwijany. Poprawnie działa on na komputerach z systemem Windows 2000/XP/2003.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań334
Data aktualizacji21 kwi 2019
Rozmiar pliku269.34 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
UBCD4WIN ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)