Uber Eats z nową usługą. Niestety, jeszcze nie w Polsce

Uber Eats z nową usługą. Niestety, jeszcze nie w Polsce

Uber Eats dostarczy zakupy do domu. Na razie nie w Polsce
Uber Eats dostarczy zakupy do domu. Na razie nie w Polsce
31.07.2020 14:04

Uber Eats - popularna aplikacja, za pomocą której można zamawiać jedzenie online, poszerza zakres swoich możliwości. Od września 2020 roku firma udostępni opcję pozwalającą na dowóz zakupów spożywczych do domów klientów. Niestety, jak na razie usługa nie będzie dostępna w Polsce.

Zakupy za pomocą aplikacji robią już Francuzi, a wkrótce dołączą do nich Belgowie. Od września nowe możliwości przetestują mieszkańcy Brukseli i Liege. Usługa realizowana będzie przez Ubera oraz francuską sieć supermarketów Carrefour.

Koncerny rozpoczęły współpracę w kwietniu tego roku. Na początku zakupy na dowóz możliwe były wyłącznie w Paryżu i okolicach. Obecnie opcja dostępna jest na terenie całego kraju. Podobne rozwiązanie - również z Carrefourem, Uber Eats realizuje od 2019 r. na Tajwanie.

-Belgijscy klienci będą mogli nie tylko przetestować program 30-minutowych dostaw, ale skorzystają także z oferty garmażeryjnej sklepów po atrakcyjnych cenach - poinformowały firmy we wspólnym oświadczeniu. - Carrefour bardzo sobie ceni współpracę nawiązaną z Uber Eats. Cieszymy się, że wspólnie możemy rozszerzać nasze usługi - mówi Amelie Oudea-Castera, dyrektor generalna sieci Carrefour ds. handlu, danych i cyfryzacji.

Koncerny zapowiadają, że w ciągu najbliższych miesięcy, usługa trafi także na inne rynki. W Polsce podobne rozwiązanie oferuje aplikacja Glovo.

Aplikację Uber Eats na Androida oraz na iOS można pobrać z naszego katalogu oprogramowania.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)