UberEATS dostępny w Krakowie. Kolejne miasta jeszcze w tym roku

UberEATS dostępny w Krakowie. Kolejne miasta jeszcze w tym roku19.02.2018 11:42
UberEATS dostępny w Krakowie. Kolejne miasta jeszcze w tym roku

W kolejnym polskim mieście można już korzystać z UberEATS – usługi, w ramach której kierowcy lub rowerzyści Ubera dostarczają posiłki z lokalnych restauracji. Po debiucie w Warszawie, a następnie uruchomieniu UberEATS w Poznaniu, przyszedł czas na Krakow.

Model UberEATS różni się od Pyszne.pl czy PizzaPortal. Za pomocą aplikacji mobilnej lub serwisu internetowego można zamówić jedzenie z lokalnych restauracji, zaś Uber jedynie pośredniczy w dostawie. Można na bieżąco śledzić dostawcę, zaś najmocniejszą stroną UberEATS jest współpraca z restauracjami i punktami, które dotąd nie oferowały dostaw.

Przy okazji uruchomienia UberEATS w Krakowie, z dyrektorem UberEATS w Polsce, Krzysztofem Radoszewskim, rozmawiał Business Insider. Zapowiedział on, że planem UberEATS na rok 2018 jest ekspansja – usługa zostanie uruchomiona w kolejnych miastach. Na razie nie wiemy jednak w jakich konkretnie, Radoszewski ograniczył się jedynie do stwierdzenia: oczywiście będą to te, w których potencjalnie jest miejsce na nasz rozwój.

Uruchomienie UberEATS w Warszawie miało miejsce niemal dokładnie dwa lata temu. W usłudze można już zamawiać jedzenie z 700 restauracji w Warszawie i 200 w Poznaniu. Na start w Krakowie można zamówić posiłek z prawie 100 restauracji. Najnowszą wersję UberEATS na Androida i iOS-a znajdziecie w naszej bazie oprogramowania.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (34)