r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

UberEATS 1.134.10002

Strona główna Android Zakupy Zamawianie jedzenia

UberEATS to aplikacja do zamawiania jedzenia z warszawskich restauracji za pośrednictwem Ubera. Usługa działa od rana do 23, 7 dni w tygodniu. Przewagą UberEATS nad innymi rozwiązaniami tego typu jest stała opłata za dostawę i brak minimalnej kwoty zamówienia.

W aplikacji należy wprowadzić adres dostawy, wybrać restaurację i zamówić ulubione dania. Płatność jest pobierana z karty podpiętej do konta Ubera, co znacznie ułatwia rozliczenia i umożliwia pobranie rachunku.

Ubereats działa w kilkudziesięciu miastach na całym świecie, w tym w Warszawie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

UberEATS dostępny w Krakowie. Kolejne miasta jeszcze w tym roku

34
19.02.2018  •  Maciej Olanicki

W kolejnym polskim mieście można już korzystać z UberEATS – usługi, w ramach której kierowcy lub rowerzyści Ubera dostarczają posiłki z lokalnych restauracji. Po debiucie w Warszawie, a następnie uruchomieniu UberEATS w Poznaniu, przyszedł czas na Krakow. Model UberEATS różni się od Pyszne.pl czy PizzaPortal. Za pomocą aplikacji mobilnej lub serwisu internetowego można zamówić jedzenie z lokalnych restauracji, zaś Uber jedynie pośredniczy w dostawie. Można na bieżąco śledzić dostawcę, zaś najmocniejszą stroną UberEATS jest współpraca z restauracjami i punktami, które dotąd nie oferowały…

UberEATS: dzięki rekomendacjom aplikacja przewidzi, co chcesz zjeść

1
09.11.2017  •  Jan Mentel

Po zmianach w zasadach funkcjonowania Ubera w Polsce, czas przyszedł na nowości w aplikacji UberEATS. Jak twierdzą przedstawiciele firmy, rosnąca liczba restauracji, które oferują swoje dania w ramach usługi, skłoniła ich do położenia nacisku na system rekomendacji. Dzięki temu aplikacja przewidzi, na co mamy akurat ochotę. Funkcja Polecane dla Ciebie będzie rekomendowała dania na podstawie wcześniejszych wyborów. W tej kwestii UberEATS chce kopiować sposób, w jaki Spotify poleca muzykę czy Netflix – filmy. W efekcie, wchodząc w ofertę danej restauracji, nasze poprzednie zamówienia…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.