#uberKIBIC na Euro 2016 – w środę Uber dostarczy zestaw piłkarskich gadżetów

#uberKIBIC na Euro 2016 – w środę Uber dostarczy zestaw piłkarskich gadżetów

13.06.2016 17:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Piłkarskie święto, jakim jest trwające we Francji Euro 2016 to także dla wielu firm okazja, do świadczenia dodatkowych, całkiem ciekawych usług. Jedną z nich jest jest zapowiedziana właśnie przez Ubera akcja #uberKIBIC.

Akcja #uberKIBIC rozpocznie się w środę, 15 czerwca i potrwa zaledwie 90 minut, od 14:00 do 15:30. Wówczas w aplikacji możliwe będzie wezwanie kierowcy, który za opłatę w wysokości 150 zł dostarczy użytkownikowi zestaw kibica idealny dla fanów futbolu.

Obraz

Znajdzie się w nim przede wszystkim replika koszulki reprezentacji uszyta przez Nike, kredka do twarzy, harmonogram rozgrywek oraz otwieracz do butelek. Zamówienie zestawu z dostawą do domu będzie możliwe tylko we wspomnianym, 1,5-godzinnym okienku. Usługa dostępna będzie w Trójmieście, Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu, Katowicach i Krakowie.

Aby zamówić #uberKIBIC, wystarczy w środę po 14 uruchomić aplikację – na dolnym panelu pojawi się suwak z ikoną piłki. Uber deklaruje, że zestaw dotrze do użytkownika zaledwie w ciągu kilku minut. Kwestie takie, jak rozmiar koszulki należy uzgadniać bezpośrednio z kierowcą.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)