Ubiquitous Player ikona

Ubiquitous Player2018.01.03

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Ubiquitous Player to innowacyjny odtwarzacz multimedialny, wyposażony w dodatkowe narzędzia przydatne do wykonywania wielu innych czynności na komputerze.

Aplikacja charakteryzuje się bogatą funkcjonalnością oraz czytelnym i intuicyjnym interfejsem użytkownika. Podczas słuchania muzyki na komputerze, program wyświetla wszystkie najważniejsze informacje o aktualnie odtwarzanym pliku muzycznym, z którego możemy odczytać tytuł utworu i album, gatunek, rok produkcji oraz komentarz. Ponadto posiada najważniejsze opcje do obsługi plików multimedialnych oraz funkcję do odtwarzania płyt CD.

W programie znajdziemy też wbudowany menadżer do zarządzania wszystkimi plikami na dysku twardym komputera. Za jego pomocą możemy wyszukiwać różne rodzaje plików oraz wykonywać wiele innych przydatnych operacji (kopiowanie, przenoszenie oraz zmiana nazwy plików). Oprócz tego informuje on o ilości wolnego i zajętego miejsca na nośniku danych, a także pokazuje całkowitą liczbę wszystkich plików i katalogów znajdujących się na poszczególnych partycjach.

Ubiquitous Player został również wyposażony w wygodną w obsłudze przeglądarkę plików graficznych, umożliwiającą modyfikowanie zdjęć i tworzenie pokazu slajdów. Użytkownicy mogą też z poziomu programu przeglądać strony internetowe przy użyciu wbudowanej przeglądarki, wykonywać różne obliczenia za pomocą kalkulatora oraz pisać lub edytować dowolny dokument w zaawansowanym edytorze tekstowym.

Udostępnij
Ubiquitous Player 2018.01.03wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.29 ocen
Liczba pobrań3 604
Data aktualizacji3 sty 2018
Rozmiar pliku2.04 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Ubiquitous Player ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)