Ubisoft na T-Mobile Warsaw Games Week, poczuj jak działa Nosulus Rift #WGW

Ubisoft na T-Mobile Warsaw Games Week, poczuj jak działa Nosulus Rift #WGW

Ubisoft na T-Mobile Warsaw Games Week, poczuj jak działa Nosulus Rift #WGW
Krzysztof Fiedor
15.10.2016 13:39

Ubisoft to jeden z głównych partnerów T-Mobile Warsaw Games Week. Nic dziwnego, że zawładnął jedną z największych stref na WGW. Odwiedzając ją, sprawdzicie, jak działa gra For Honor, zobaczycie prezentacje nadchodzących tytułów Watch Dogs 2 i Ghost: Recon Wildlands. Koniecznie zagrajcie w South Park: The Fractured But Whole z założonym na nos Nosulus Rift!

Do dyspozycji zwiedzających oddano ponad 100 stanowisk komputerowych i konsolowych, aby zapoznać się z najnowszymi lub nadchodzącymi produkcjami francuskiego wydawcy. Koniecznie sprawdźcie w akcji For Honor. To stworzony przez Ubisoft Montreal sieciowy RPG, gdzie w świecie wzorowanym na średniowieczu odbędziemy potyczki z samurajami, rycerzami czy wikingami. W grze położono nacisk na rozgrywki sieciowe, jednak w końcowym produkcie pojawi się też kampania dla pojedynczego gracza. Premiera gry zapowiedziana została na 14 lutego 2017. To świetny prezent na Walentynki, w końcu tytuł cechuje się sporą dawką brutalności :)

Obraz

W kolejnych dwóch kinowych boksach można zapoznać się z grami Watch Dogs 2 i Ghost Recon: Wildlands. Niestety wydawca chroni pokazywane treści i nie można zrobić choćby fotki. Zespoły deweloperskie odpowiedzialne za obie produkcje prezentują wycinki rozgrywki. Watch Dogs 2 kupicie już niebawem, 15 listopada, na premierę Ghost Recon: Wildlands czekamy do 7 marca 2017 roku.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Nie można przejść obok najnowszej odsłony South Park: The Fractured But Whole. Gra, która epatuje niepoprawnym humorem, oferuje coś jeszcze. Za sprawą przygotowanego specjalnie dla tego tytułu akcesorium poczujemy nie tylko przyjemność z gry, ale też… zapach! Po założeniu Nosulus Rift możemy chłonąć zapachy, które nas otaczają w danym miejscu gry. Patent jest niesamowity do momentu, kiedy na kontrolerze wciśniemy klawisz C, koniecznie wypróbujcie... wrażenia gwarantowane. Gra będzie dostępna w marcu 2017 roku.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Oczywiście nie zabrakło też strefy wirtualnej rzeczywistości. Na kilkunastu stanowiskach sprawdzicie PlayStation VR i HTC Vive w tytułach Eagle Flight i Star Trek Crew. Zwłaszcza ten pierwszy tytuł prezentuje się wyśmienicie i VR w tym zastosowaniu sprawdza się znakomicie! Jest jeszcze scena, przygotowana do prezentacji Just Dance 2017, to tu występują profesjonalne grupy taneczne i odbywają się liczne konkursy.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)