WindowsDodatkiRozszerzenia programówUBitMenu

UBitMenu1.04

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

UbitMenu to bezpłatna do użytku prywatnego wtyczka przeznaczonadla aplikacji pakietu Office 2007, która z pewnością spodoba sięużytkownikom niepotrafiącym przyzwyczaić się do nowego interfejsu itzw. wstążki.

Program modyfikuje interfejs aplikacji Office takich jak Excel, Word oraz PowerPoint i wprowadza klasyczne paski narzędzi oraz menu rozwijane. Dostępne są także wszystkie skróty klawiaturowe znane z Office 2003. Wszystko to pojawia się jako druga karta na wstążce, która pozostaje równolegle dostępna. Oczywiście nie wszystkie, zwłaszcza te bardziej zaawansowane funkcje mają swoje odzwierciedlenie w interfejsie UBitMenu. Niemniej program pozwala szybko kontynuować pracę z pakietem Office bez konieczności uczenia się obsługi nowego interfejsu, co tak czy inaczej polecamy zrobić - na dłuższą metę, po przyzwyczajeniu powinien on spisywać się lepiej.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
5.04 oceny
Twoja ocena
ProducentUBit
Liczba pobrań7 469
Data aktualizacji8 kwi 2009
Rozmiar pliku0.57 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)