UBitMenu1.04

WindowsDodatkiRozszerzenia programówUBitMenu
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

UbitMenu to bezpłatna do użytku prywatnego wtyczka przeznaczonadla aplikacji pakietu Office 2007, która z pewnością spodoba sięużytkownikom niepotrafiącym przyzwyczaić się do nowego interfejsu itzw. wstążki.

Program modyfikuje interfejs aplikacji Office takich jak Excel, Word oraz PowerPoint i wprowadza klasyczne paski narzędzi oraz menu rozwijane. Dostępne są także wszystkie skróty klawiaturowe znane z Office 2003. Wszystko to pojawia się jako druga karta na wstążce, która pozostaje równolegle dostępna. Oczywiście nie wszystkie, zwłaszcza te bardziej zaawansowane funkcje mają swoje odzwierciedlenie w interfejsie UBitMenu. Niemniej program pozwala szybko kontynuować pracę z pakietem Office bez konieczności uczenia się obsługi nowego interfejsu, co tak czy inaczej polecamy zrobić - na dłuższą metę, po przyzwyczajeniu powinien on spisywać się lepiej.

Udostępnij
UBitMenu 1.04wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
5.04 oceny
Twoja ocena
ProducentUBit
Liczba pobrań7 407
Data aktualizacji8 kwi 2009
Rozmiar pliku0.57 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)