WindowsArchiwumProgramy archiwalneUbuntu One for Windows

Ubuntu One for Windows4.2.0

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Ubuntu One for Windows to wersja znanego z systemu Ubuntu narzędzia do synchronizacji notatek, kalendarzy i plików online.

Ubuntu One w podstawowej wersji przeznaczony jest dla systemu Ubuntu, można jednak pobrać również wersje dla Windows i smartfonów. Dostęp do usługi można uzyskać także za pośrednictwem strony internetowej. W podstawowej wersji w ramach usługi otrzymujemy 5 GB darmowej przestrzeni użytkowej. Jej rozszerzenie jest już płatne. Synchronizowane są pliki z wybranego przez użytkownika katalogu - Ubuntu One. Oprócz zwykłych funkcji znanych z podobnych usług, otrzymujemy także integrację z Evolution (kontakty) czy notatkami Tomboy. Na temat zmian wprowadzanych przez aplikacje jesteśmy na bieżąco informowani za pomocą powiadomień.

Po uruchomieniu, program instaluje się w zasobniku systemowym, skąd możemy uzyskać do niego szybki dostęp. Samo okno programu oferuje podstawowe funkcje takie jak synchronizacja danych czy wybór folderu. Możemy też przejrzeć dane dotyczące naszego konta w Ubuntu One. Poza tym program informuje nas o zapełnieniu wirtualnego dysku, a także o urządzeniach podłączonych do komputera. Aby skorzystać z Ubuntu One, należy najpierw zarejestrować się na stronach usługi, podając między innymi aktualny adres e-mail.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
3.510 ocen
Twoja ocena
ProducentCanonical
Liczba pobrań4 176
Data aktualizacji13 cze 2013
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)