Ucz się języków - busuu ikona

Ucz się języków - busuu23.0.1.730

AndroidEdukacja i naukaInne języki obceUcz się języków - busuu
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Darmowa aplikacja do nauki jednego z 11 języków. Za jej pomocą możemy doszlifować nasz: angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, włoski, portugalski, polski, rosyjski, turecki, japoński, chiński. Całość opiera się na różnorodnych ćwiczeniach, które pomagają poznać i utrwalić przydatne zwroty i informacje.

Przygodę z aplikacją rozpoczynamy od wybrania języka, którego chcemy się uczyć. Następie czeka nas logowanie, bądź też stworzenie nowego konta. Poza klasycznym logowaniem się za pomocą maila, możemy skorzystać z konta Facebook oraz Google +. Po wybraniu jednego z kilku poziomów zaawansowania czas przystąpić do nauki.

Nauka odbywa się za pomocą różnorakich ćwiczeń. Znajdziemy tu klasyczne fiszki, dialogi oraz nagrania audio. Co pewien czas czeka nas także weryfikacja wiedzy. Zadania różnią się w zależności od wybranego poziomu trudności. Raz będzie trzeba wybrać prawidłową odpowiedź, innym razem dodać brakujące litery lub też stworzyć odpowiedni szyk zdania. Zakres ćwiczeń i materiałów edukacyjnych różni się też w zależności od tego czy korzystamy z wersji darmowej, czy też wykupimy cały pakiet językowy.

Dodatkową zaletą jest element społecznościowy oraz wewnętrzna system punktacji. Mamy możliwość sprawdzania prac pisemnych innych osób oraz wystawiania do oceny własnych. Zdobywamy za to dodatkowe punkty. Interfejs bardzo dobrze wpisuje się w system Androida, nikt nie powinien mieć problemów z jego obsługą. Aplikacja choć nie zastąpi nam profesjonalnych kursów i nauczyciela, sprawdza się bardzo dobrze jako narzędzie dodatkowe w utrwalani i testowaniu naszej znajomości języka obcego. Co istotne, w podstawowej wersji dostępna jest za darmo. Dodatkowe opcje możemy odblokować w formie subskrypcji.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producentbusuu Limited
Liczba pobrań839
Data aktualizacji19 maj 2022
System operacyjnyAndroid Android 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Ucz się języków - busuu ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)