WindowsNarzędziaTestowanie i diagnostykaUDPixel
UDPixel ikona

UDPixel2.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

UDPixel (skrót od UndeadPixel) to niewielkie narzędzie pozwalające lokalizować na ekranach LCD wszelakiego typu uszkodzone piksele. Oferuje ono również funkcję, dzięki której możliwe jest podjęcie próby przywrócenia poprawnego działania uszkodzonych obszarów ekranu.

Program polecić można osobom, które decydują się na zakup używanego monitora w celu jego gruntownej diagnostyki, a także tym posiadającym ekrany z tzw. martwymi pikselami. UDPixel wyświetla kolorowe plansze, pozwalające w szybki sposób zlokalizować wszelakiego rodzaju defekty ekranu, a także dysponuje opcją wyświetlania w wybranym obszarze ekranu szybko zmieniających się barw, mających za zadanie przywrócenie poprawnego działania tzw. bad pikseli.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań2 736
Data aktualizacji4 cze 2018
Rozmiar pliku0.05 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
UDPixel ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)