bEKZgTmJ

Ulead VideoStudio11 Plus PL

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Popularny program tworzenia i edycji filmów, kierowany główniedo domowych użytkowników ale może być także z powodzeniemwykorzystywany do półprofesjonalnej obróbki wideo. Dziękiprowadzącemu krok po kroku kreatorowi, możliwości wyboru spośródtrzech poziomów zaawansowania w obróbce obrazu i znajomościprogramu oraz pomocnym szablonom, proces tworzenia filmu przebiegabardzo gładko. Program pozwala szybko określić typowe parametrytechniczne projektu: wymiary filmu, format (m.in. 16:9), jegojakość (liczbę klatek na sekundę i kompresję), próbkowanie dźwiękuitp. Umożliwia wykorzystanie różnych efektów przejścia, filtrów,nałożenie napisów, dołączenie podkładu muzycznego orazzrenderowanie gotowego filmu, który może zostać później nagrany napłytę DVD. Do Ulead VideoStudio 11 Plus dołączany jest bezpłatnieprogram do odtwarzania filmów DVD - WinDVD 8.

bEKZgTmL

Najważniejsze nowości w wersji 11 Do funkcji, które odróżniają VideoStudio 11 od konkurencyjnychprogramów, należy nowy optymalizator MPEG. Pomaga on użytkownikomwybrać najlepsze ustawienia renderingu wideo podczas łączeniaklipów zapisanych w różnych formatach. Wideo można zgrywać zpraktycznie dowolnego źródła: kamer DV (w tym HDV oraz AVCHD),kamer z dyskiem twardym, kamer USB, telefonów komórkowych,nagrywarek DVD, cyfrowych i analogowych tunerów telewizyjnych,magnetowidów oraz kamer internetowych. W wersji 11 znaleźć możnanowy kreator kopiowania materiałów video z kamer DV do DVD. Programpozwala na tworzenie dźwięku w standardzie Dolby Digital 5.1, wwersji 11 także z przekształconej ścieżki stereo. Materiaływyjściowe można przygotowywać nie tylko w standardzie DVD ale takżeHD DVD oraz w formatach MPEG-4 i H.264 w celu wykorzystania naurządzeniach przenośnych. Nowa wersja VideoStudio oferuje teraz kompletny zbiór funkcji doprojektowania, umożliwiając tworzenie płyt DVD oraz HD-DVD przezwybieranie prostych poleceń z multimedialnego menu. Bardziejzaawansowani użytkownicy mogą tworzyć rozbudowane menu zwykorzystaniem technologii SmartScene, która zapewni jego prawdziwąinteraktywność. W "jedenastce" znajdziemy także przydatną funkcjęautomatycznego dostosowywania koloru i tonu, poprawiającą jakośćfilmu nakręconego w słabym świetle albo przy źle dobranym balansiebieli. Dodano też filtr usuwania artefaktów, który oczyszcza wideoz artefaktów kompresji często występujących w filmach pobranych zInternetu. Nowy filtr odśnieżanie redukuje śnieżenie w wideopochodzącym ze źródeł analogowych, na przykład taśmmagnetowidowych. Uwaga! 1. Program wymaga bezpłatnej rejestracji w trakcieinstalacji. 2. Program występuje także w tańszej wersji podstawowej (bezoznaczenia "Plus") bez obsługi HD DVD.

Udostępnij
Ulead VideoStudio 11 Plus PLwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.214 ocen
Twoja ocena:
Liczba pobrań649 613
Data aktualizacji11 lis 2007
Rozmiar pliku1312.59 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEKZgTnH