Ulepszone Dying Light w sklepach. Same dodatki to prawie jak druga duża gra

Ulepszone Dying Light w sklepach. Same dodatki to prawie jak druga duża gra

Ulepszone Dying Light w sklepach. Same dodatki to prawie jak druga duża gra
09.02.2016 10:11

Polska gra Dying Light, stworzona dla Warner Bros. przez weteranów gatunku zombie FPS, czyli firmę Techland, była bardzo miłym zaskoczeniem w zeszłym roku. Twórcy nie mogli narzekać na poziom sprzedaży tytułu, dzięki czemu bezstresowo pracowali sobie nad rozszerzeniami. Z ambitnego dodatku The Following wyszła im nawet prawie cała druga część, ale nie chcieli łamać obietnicy danej fanom. Da się go więc kupić osobno, wchodzi w skład pakietu przepustki sezonowej, a nowi otrzymują Enhanced Edition gry.

Dying Light: The Following - Enhanced Edition - zwiastun premierowy

Porządnie rozbudowane wznowienie, dostępne już w sklepach, to naprawdę atrakcyjna oferta na PC, Xboksa One i PlayStation 4. Dostajemy nie tylko znacznie usprawnioną, bo łataną przez cały rok wersję podstawowej przygody, z doszlifowaną grafiką, animacją czy sztuczną inteligencją nieumarłych, ale też wszelkie wypuszczone w przeciągu minionych miesięcy paczki DLC, większe i mniejsze. Co ważne, posiadaczy oryginału nie porzucono na lodzie. Standardowa wersja Dying Light zostanie za darmo zrównana pod względem technologicznym z reedycją. Dodatki jednak normalnie trzeba dokupić. Nowe, pełne wydanie wypchnęło równocześnie z rynku gołą już na tę chwilę podstawkę.

 • Slider item
 • Slider item
[1/2]

Oczywiście główna atrakcja zestawu Enhanced Edition to wspomniana przygoda poza murami miasta Harran w The Following. Przyjdzie nam wykonywać szereg ciekawych misji na łonie natury, w poszukiwaniu tajemnicy odporności na ugryzienia zombie, a także rozwikływać zagadkę niepokojącego kultu. Ponieważ rozległe pola oraz lasy zastępują tu budynki i dachy, podstawą przetrwania staje się też zabawa w mechanika. Dostajemy własny łazik, który przyjdzie rozbudowywać. Trzeba dbać także o pełny bak.

 • Slider item
 • Slider item
[1/2]

Minimum potrzebne do sensownej zabawy, jeśli o komputer chodzi, to maszyna z:

 • Windowsem 7 w wersji 64-bit
 • Procesorem Intel Core i5-2500 3.3 GHz lub AMD FX-8320 3.5 GHz
 • Kartą graficzną 1 GB GeForce GTX 560 lub Radeon HD 6870
 • 4 GB RAM

Zalecany jest jednak sprzęt z:

 • Procesorem Intel Core i5-4670K 3.4 GHz lub AMD FX-8350 4.0 GHz
 • Kartą graficzną 2 GB GeForce GTX 780 lub Radeon R9 290
 • 8 GB RAM

Za wersje konsolowe Dying Light: The Following Enhanced Edition zapłacimy niecałe 180 złotych. Zdecydowanie się na edycję PC oznacza wydatek rzędu 115 złotych. Sam najnowszy dodatek w wydaniu na komputery wyceniono zaś na niemal 85 złotych. Wciąż dostępne jest ponadto bezpłatne demo podstawowej edycji gry.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)