bDUbVdud

Ultimate++2020.1

Pobierz program
wersja stabilna (32-bit)
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Ultimate++ to zintegrowane środowisko programistyczne (IDE) dedykowane osobom tworzącym aplikacje w języku C++. W odróżnieniu od innych narzędzi tego typu poza standardową biblioteką zawiera ono szereg dodatkowych komponentów, mających na celu zwiększenie produktywności programisty i usprawnienie m.in. takich zadań jak tworzenie graficznych interfejsów użytkownika oraz programowanie mechanizmów obsługi baz danych SQL.

bDUbVduf

Oprogramowanie wyposażone zostało w standardowy edytor kodu, oferujący takie funkcje jak kolorowanie składni, autouzupełnianie kodu, numerowanie linii itp. Nie mogło zabraknąć również eksploratora projektów, dającego łatwy dostęp do poszczególnych funkcji, klas i innych elementów w obrębie tworzonego programu, wbudowanego debbugera czy też obsługi skrótów klawiaturowych. Na uwagę zasługują wbudowane narzędzia do wizualnego projektowania GUI i tworzenia prostych grafik dla tworzonego projektu. Bardziej wymagających użytkowników ucieszy z pewnością duża ilość opcji konfiguracyjnych, pozwalających sprawnie zarządzać wieloma atrybutami pracy środowiska - m.in. kolorystyką edytora i kodu.

Platforma Ultimate++ potrafi współpracować z kompilatorami GCC, MinGW oraz Visual C++ 7.1 lub 8.0 i z powodzeniem wykorzystywana może być do tworzenia zarówno prostych aplikacji, jak również rozbudowanych i złożonych z dużej ilości plików źródłowych projektów. Z racji olbrzymiej funkcjonalności i niestety nie najprostszej konfiguracji narzędzie przeznaczone jest raczej dla doświadczonych odbiorów.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.63 oceny
Liczba pobrań839
Data aktualizacji3 sie 2020
Rozmiar pliku139.30 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUbVduK
bDUbVdvb