WindowsNarzędziaPakiety narzędzioweUltimate Boot CD
Ultimate Boot CD ikona

Ultimate Boot CD5.3.9

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Ultimate Boot CD to zestaw kilkudziesięciu programów narzędziowych i diagnostycznych udostępniany w formie pliku zapisanego w formacie ISO, który należy nagrać na płytę CD. Przyda się ona z pewnością wówczas, gdy zechcemy przygotować komputer do pracy lub naprawić system po awarii.

Często zdarza się bowiem, że system operacyjny odmawia posłuszeństwa i nie pozostaje nam nic innego, jak zainstalować go od nowa – w takiej sytuacji z pewnością przyda się właśnie płyta startowa, będąca de facto Windowsem umieszczonym na nośniku CD lub DVD wyposażonym w program rozruchowy. Wcześniej takie operacje można było z powodzeniem wykonać przy pomocy dyskietki, lecz w obecnie produkowanych komputerach nie montuje się już stacji dla tego rodzaju nośnika danych.

Ultimate Boot CD uruchamia narzędzia diagnostyczne z płyty CD niezwykle szybko i bezproblemowo, więc może stanowić alternatywę nawet wtedy, gdy dysponujemy stacją dyskietek. Warto wspomnieć, że program można uruchomić także bezpośrednio z urządzenia przenośnego podłączonego do portu USB na nowych komputerach, obsługujących ładowanie systemu właśnie w ten sposób.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.98 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań23 977
Data aktualizacji19 sie 2020
Rozmiar pliku711.84 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Ultimate Boot CD ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)