bDXYbbLp

UltimateDefrag1.72

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bezpłatna edycja niezwykle popularnego i skutecznego narzędziado defragmentacji i optymalizacji zawartości dysku twardego.

bDXYbbLr

Aplikacja pomimo małych rozmiarów oferuje szereg interesującychfunkcji oraz niespotykany w innych programach interfejs,przedstawiający mapę dysku jako okrąg przypominający talerz dysku,który składa się z małych bloczków (każdy z nich po kliknięciuwskaże dane przechowywane aktualnie na odpowiadającej mupowierzchni). UltimateDefrag jest zgodny z systemem optymalizacjiWindows layout.ini, umożliwia przeprowadzenie defragmentacji MFT,konsolidacji wolnej przestrzeni, optymalizacji plików systemowychoraz planowanie pracy programu w wbudowanym harmonogramie.

Programoprócz defragmentacji całego dysku posiada opcję pracy zewskazanymi plikami i folderami, wymagając przy tym jedynie 1%wolnej przestrzeni.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
UltimateDefrag 1.72wersja stabilna (32-bit)
UltimateDefragwersja testowa 4.0.98.0
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.239 ocen
ProducentDiskTrix Inc.
Liczba pobrań23 405
Data aktualizacji3 lip 2012
Rozmiar pliku2.43 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDXYbbLW
bDXYbbMn