WindowsNarzędziaDefragmentatory plikówUltimateDefrag

UltimateDefrag6.1.2.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bezpłatna edycja niezwykle popularnego i skutecznego narzędzia do defragmentacji i optymalizacji zawartości dysku twardego.

Aplikacja pomimo małych rozmiarów oferuje szereg interesujących funkcji oraz niespotykany w innych programach interfejs, przedstawiający mapę dysku jako okrąg przypominający talerz dysku, który składa się z małych bloczków (każdy z nich po kliknięciu wskaże dane przechowywane aktualnie na odpowiadającej mu powierzchni). UltimateDefrag jest zgodny z systemem optymalizacji Windows layout.ini, umożliwia przeprowadzenie defragmentacji MFT, konsolidacji wolnej przestrzeni, optymalizacji plików systemowych oraz planowanie pracy programu w wbudowanym harmonogramie.

Program oprócz defragmentacji całego dysku posiada opcję pracy ze wskazanymi plikami i folderami, wymagając przy tym jedynie 1% wolnej przestrzeni.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.239 ocen
Twoja ocena
ProducentDiskTrix Inc.
Liczba pobrań23 659
Data aktualizacji28 lip 2021
Rozmiar pliku19.12 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (55)