WindowsNarzędziaSynchronizacja danychUltraMon

UltraMon3.4.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

UltraMon to funkcjonalne narzędzie dla użytkowników, którzy podczas codziennej pracy korzystają z kilku monitorów.

Dzięki programowi UltraMon otrzymujemy możliwość szybkiego przenoszenia okien systemu operacyjnego między monitorami i maksymalizowania ich na wybranym ekranie za pomocą dodatkowych przycisków, zarządzania wieloma aplikacjami, rozmieszczania uruchomionych aplikacji w dowolnym miejscu i wyświetlania na dodatkowych monitorach tego samego, co na swym monitorze głównym, podczas prowadzenia prezentacji. Ponadto możemy skorzystać z opcji ustawienia wygaszaczy ekranu i tapet na wielu monitorach.

UltraMon charakteryzuje się prostotą użytkowania dzięki obecności dodatkowych funkcji na pasku zadań, a na każdym z nich dostępne są wyłącznie zadania powiązane z aktualnie włączonym monitorem. Dzięki temu po uruchomieniu danej aplikacji będziemy doskonale wiedzieć, na którym ekranie zostanie ona wyświetlona.

Co istotne, UltraMon pozwala na skonfigurowanie ponad 10 monitorów, a nawet większej liczby urządzeń przy użyciu odpowiedniego narzędzia dołączonego do programu.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań782
Data aktualizacji4 lis 2018
Rozmiar pliku2.44 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)