MacOSGrySymulatoryUltraStar Deluxe
UltraStar Deluxe ikona

UltraStar Deluxe1.1

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

UltraStar Deluxe to otwartoźródłowy klon SingStara, czyli popularnej gry karaoke na PlayStation. Gra dostępna jest na wielu platformach i można do niej pobrać wiele piosenek za darmo, a także tworzyć własne.

W UltraStar Deluxe może konkurować ze sobą maksymalnie sześciu graczy. Punkty przyznawane są na podstawie umiejętności wokalnych i wyczucia rytmu. Grać można solo i w duetach, można także wykorzystać grę jako odtwarzacz i zrelaksować się przy ulubionych piosenkach.

Nowe utwory w wielu językach można znaleźć na forach miłośników gry, warto też sięgnąć po program do tworzenia własnych. Aby dodać własną piosenkę, należy przejść do zawartości pakietu z programem i umieścić ją (czyli plik MP3 i tekstowy, ewentualnie dodatkowe multimedia) w folderze „songs”.

Język polski należy wybrać w ustawieniach interfejsu programu. W ustawieniach nagrywania można przypisać mikrofony do graczy. Trzeba jednak pamiętać, że gra powstała, gdy mikrofony stereo nie były jeszcze montowane w Macach i każdy kanał będzie dla niej osobnym mikrofonem.

Jako tło do śpiewanych piosenek można wykorzystać różne pliki multimedialne, w tym filmy z YouTube'a. W grze znajdziemy trzy skórki i kilka motywów kolorystycznych, które zmienią jej wygląd.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań326
Data aktualizacji22 gru 2015
Rozmiar pliku48.93 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
UltraStar Deluxe ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)