WindowsNarzędziaNarzędzia siecioweUltrasurf
Ultrasurf ikona

Ultrasurf21.32

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Ultrasurf to niewielka aplikacja dla użytkowników, którzy cenią sobie anonimowość podczas korzystania z Internetu.

Prywatność, ochrona i wolność to filary, na których opiera się program Ultrasurf. Narzędzie ukrywa adres IP użytkownika, uniemożliwia wyśledzenie jego aktywności w trakcie surfowania po Internecie (zaawansowany system szyfrowania), a także usuwa popularne "ciasteczka" i historię przeglądanych stron. Jednocześnie program umożliwia zapoznanie się z zawartością ocenzurowanych stron, które zostały zablokowane w określonych rejonach geograficznych.

Ultrasurf automatycznie konfiguruje Internet Explorera, pozwalając na otwieranie wszystkich stron internetowych za pomocą wspomnianej przeglądarki Microsoftu, ale narzędzie jest kompatybilne także z Firefoxem i Google Chrome. Co istotne, program nie wymaga instalacji i można go umieścić w pamięci USB, by skorzystać z niego na dowolnym komputerze.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań2 642
Data aktualizacji12 lip 2021
Rozmiar pliku3.43 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Ultrasurf ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)