WindowsObsługa urządzeń mobilnychKonwersja audio i wideoUmile Encoder
Umile Encoder ikona

Umile Encoder3.1.4.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Umile Encoder to bezpłatne oprogramowanie przeznaczone do konwertowania plików multimedialnych w systemie Windows. Aplikacja wspiera wszystkie najpopularniejsze formaty wideo, a także łączy/dzieli oraz konwertuje napisy w formacie SMI.

Program Umile Encoder posiada przyjazny i czytelny dla użytkownika interfejs graficzny, w którym znajdziemy wygodny w obsłudze odtwarzacz do podglądu przetworzonych plików multimedialnych. Opiera się na gotowych profilach sprzętowych, umożliwiające szybkie dostosowanie odpowiednich parametrów do urządzeń różnych producentów (Apple, BlackBerry, HTC, Samsung czy Google).

Oprócz tego aplikacja pozwala zdefiniować własne profile, poprzez skonfigurowanie takich parametrów jak: format kodeku audio/wideo, rozdzielczość, bitrate, ilość klatek na sekundę i próbkowanie dźwięku. W jego zasobach znajdziemy też funkcje pozwalające na przetwarzanie kilku plików multimedialnych w tym samym czasie, przycinanie i powiększanie obrazu oraz jego edycje poprzez ustawianie poziomu jasności, kontrastu i barwy.

Umile Encoder wspiera też najnowszą technologię CUDA, która znacznie przyśpiesza proces konwertowania wielu plików jednocześnie. Posiada również narzędzia do modyfikacji napisów, wyświetlania szczegółowych informacji o pliku multimedialnym, a także do przeprowadzania dogłębnej analizy materiałów wideo.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.73 oceny
Twoja ocena
ProducentTechnonia
Liczba pobrań2 281
Data aktualizacji6 sie 2012
Rozmiar pliku12.63 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Umile Encoder ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)