WindowsMultimediaOdtwarzacze plików audio i wideoUMPlayer
UMPlayer ikona

UMPlayer0.98 P4

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

UMPlayer (Universal Multimedia Player) to zaawansowany odtwarzacz audio i wideo, stworzony na bazie popularnego MPlayera. Umożliwia odtwarzanie multimediów w niemalże każdym formacie, nośników AudioCD, DVD-Video (w tym zabezpieczonych), VCD/SVCD, klipów z serwisu YouTube, a także transmisji strumieniowych. Program obsługuje większość najpopularniejszych kart TV\FM.

Odtwarzacz posiada wbudowane około 270 różnych kodeków i filtrów audio/wideo, dając tym samym możliwość oglądania multimediów w formatach AAC, AC3, ASF, AVI, DIVX, FLV, H.263, Matroska, MOV, MP3, MP4, MPEG, OGG, QT, RealMedia, VOB, Vorbis, WAV, WMA, WMV, XVID oraz wielu innych, bez konieczności instalacji na komputerze żadnych dodatkowych komponentów. Program charakteryzuje się niskim zapotrzebowaniem na zasoby systemowe, co jest jego ogromną zaletą.

Podobnie jak większość konkurencyjnych rozwiązań UMPlayer oferuje obsługę napisów, a także możliwość ich automatycznego wyszukiwania i synchronizowania, funkcję tworzenia zrzutów ekranowych, wyszukiwania i zgrywania klipów z YouTube (bez konieczności korzystania z przeglądarki internetowej), a także rozbudowane możliwości zmiany ustawień wyświetlanego obrazu oraz odtwarzanego dźwięku. Program wspiera wiele filtrów, funkcję usuwania przeplotu i zmiany proporcji wyświetlanego obrazu, odtwarzanie audio w trybie stereo, Surround 4.1/5.0 itp.

UMPlayer pomimo rozbudowanych możliwości uznawany jest za program lekki i prosty w obsłudze. Atutem odtwarzacza jest dostępność polskiej wersji językowej i kompatybilność z platformami systemowymi Windows i Linux. Edycja dla Mac OS-a na chwilę obecną znajduje się w fazie rozwojowej i nie została udostępniona.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.753 oceny
Twoja ocena
ProducentOri Rejwan
Liczba pobrań38 490
Data aktualizacji15 kwi 2013
Rozmiar pliku0.14 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
UMPlayer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (2)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (60)