Unchecky ikona

Unchecky1.2

WindowsBezpieczeństwoInne programy zabezpieczająceUnchecky
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Unchecky to niewielkie, ale bardzo przydatne narzędzie, mające na celu ochronę komputera przed zbędnymi komponentami instalowanymi z różnego rodzaju oprogramowaniem. Z jego pomocą unikniemy podmiany strony startowej i wyszukiwarki w przeglądarce internetowej, a także instalacji niepotrzebnych pasków narzędziowych oraz innych "śmieciowych" dodatków.

Program podczas działania kreatora instalacji analizuje wszystkie oferowane przez niego opcje, wykrywa te, które odpowiedzialne są za instalację dodatkowych składników i automatycznie je odznacza. Co więcej, Unchecky potrafi również ostrzegać użytkownika gdy ten przez swoją nieuwagę (niewiedzę) zaznaczy w instalatorze opcje powodujące instalację w systemie zbędnych komponentów.

Unchecky to narzędzie, które pojawić się powinno na komputerach wszystkich tych użytkowników, którzy chcieliby uniknąć komponentów BHO. Charakteryzuje się ono małymi rozmiarami, bezobsługowym działaniem oraz minimalnym zużyciem zasobów systemowych.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.627 ocen
Twoja ocena
ProducentRaMMicHaeL
Liczba pobrań10 755
Data aktualizacji8 kwi 2018
Rozmiar pliku1.33 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Unchecky ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (33)