WindowsGryZręcznościoweUnfolding Tale

Unfolding Tale

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Unfolding Tale to spokojna, sympatyczna gra zręcznościowa utrzymana w pogodnym, sielskim klimacie.

Przy pomocy myszki kierujemy ruchami złotej rybki przeprowadzając ja przez ciemny labirynt morskich jaskiń wykazując się przy tym sporymi umiejętnościami zręcznościowymi. Przy okazji uwalniamy możliwie jak największą liczbę innych rybek ciągnąc je za sobą ku wolności. W momencie, gdy nasz "ogon" jest już wystarczająco długi opuszczamy morskie głębiny.

Wszystko po to, by za chwilę zmienić się w ptaka. Ten, podobnie jak nasza wcześniejsza bohaterka, ma za zadanie odnaleźć w powietrzu jak najwięcej zaginionych piskląt i przywrócić im swobodę lotu.

Gra kończy się, gdy dolecimy do słońca i zamienimy się w wielkiego, ognistego ptaka stanowiącego według autorów projektu pewnego rodzaju symbol przemian, sukcesu, odwagi oraz szczęśliwego zakończenia.

Unfolding Tale to krótka, ale ciekawa produkcja w dobrej oprawie audiowizualnej. Dzięki swemu klimatowi oraz ukrytemu podtekstowi skłania gracza do przemyśleń, zadumy i nostalgii.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 165
Data aktualizacji21 cze 2013
Rozmiar pliku44.64 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)