WindowsNarzędziaOdinstalowywanie programówUninstalr
Uninstalr ikona

Uninstalr2.2

zabezpiecz pobieranie
  • Uninstalr
  • Uninstalr
  • Uninstalr
  • Uninstalr

Uninstalr to darmowe narzędzie do zarządzania oprogramowaniem zainstalowanym na komputerze z Windowsem. Daje ono możliwość szybkiego oraz skutecznego usuwania z systemu zbędnych i nieużywanych aplikacji czy gier.

Uninstalr to program, który stworzony został z dużym naciskiem na prostotę, szybkość oraz skuteczność działania. Dostępny jest on w polskiej wersji językowej i nie wymaga od użytkownika specjalistycznej wiedzy do sprawnego odinstalowywania na komputerze wybranych składników oraz usuwania wszelakich pozostałości po działaniu standardowego mechanizmu deinstalatora.

Narzędzie daje możliwość usuwania pojedynczych aplikacji oraz zbiorowego odinstalowywania wielu programów jednocześnie. Swoje działanie poza standardowym deinstalatorem opiera również na skutecznym mechanizmie analizy danych utworzonych przez zainstalowane aplikacje w systemie oraz monitorowania oprogramowania instalowanego na komputerze.

Uninstalr udostępniony został w standardowej, instalacyjnej wersji, a także jako program portable gotowy do działania tuż po pobraniu.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań96
Data aktualizacji13 mar 2024
Rozmiar pliku5.41 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Uninstalr ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)