WindowsBiuroKonwertery i generatory PDFUniPDF
UniPDF ikona

UniPDF1.3.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

UniPDF to prosty, a zarazem skuteczny konwerter dokumentów PDF do formatów DOC, RTF, JPG, PNG, BMP, TIF, GIF, PCX, TGA, HTML i TXT.

Program daje możliwość zmiany formatu zarówno pojedynczych plików PDF oraz całych ich zbiorów, potrafiąc przy tym pracować w trybie wsadowym. Przekonwertowane przy jego użyciu dokumenty cechują się wysoką zgodnością z oryginałem, w większości przypadków zachowany jest pierwotny układ oraz zastosowane formatowanie tekstu. UniPDF bardzo dobrze radzi sobie także z plikami PDF, które zawierają różnego rodzaju grafikę, zdjęcia itp.

Konwerter potrafi pracować z dokumentami w wielu językach - w tym również polskim. Nie stanowi dla niego problemu konwersja plików PDF, zawierających polskie znaki. Zaletą UniPDF jest szybkość działania, chociaż czas potrzebny na zmianę formatu dokumentu uzależniony jest od ilości jego stron.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.212 ocen
Twoja ocena
ProducentUniPDF
Liczba pobrań35 607
Data aktualizacji28 paź 2019
Rozmiar pliku4.68 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
UniPDF ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (3)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)