WindowsArchiwumProgramy archiwalneUniversal Extractor
Universal Extractor ikona

Universal Extractor1.6.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Universal Extractor to darmowe narzędzie służące do dekompresji i wyodrębniania plików z wielu najpopularniejszych typów archiwów oraz instalatorów. Z jego pomocą wypakujemy zawartość skompresowanych plików w formatach 7Z, RAR, ZIP, ACE, LZMA, GZIP, TAR, a także wielu innych, mniej znanych.

Program jest banalnie prosty w obsłudze, oferując przy tym bardzo skromny i ubogi w opcje interfejs graficzny. Integruje się z powłoką systemową i dostępny jest z poziomu menu kontekstowego, wywoływanego prawym przyciskiem myszki na dowolnym archiwum. Aplikacja obsługiwana być może oczywiście również po jej standardowym uruchomieniu. W tym przypadku użytkownik podać musi lokalizację archiwum/instalatora do rozpakowania oraz folder docelowy na zdekompresowane pliki.

Universal Extractor nie jest alternatywą dla popularnego WinRARa czy WinZIPa z racji oferowanej funkcjonalności, która pozwala jedynie na wypakowywanie danych. Mimo wszystko spora ilość obsługiwanych formatów sprawiła, że program posiada rzesze oddanych użytkowników na całym świecie. Pełną ich listę znaleźć można na stronie producenta.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.06 ocen
Twoja ocena
ProducentJared Breland
Liczba pobrań17 762
Data aktualizacji27 kwi 2013
Rozmiar pliku5.43 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Universal Extractor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)