Unreal Tournament ikona

Unreal Tournamentpre-alpha

MacOSGryAkcja i strzelankiUnreal Tournament
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Unreal Tournament to tworzona przy udziale społeczności nowa odsłona kultowej strzelanki arenowej. Nowa inkarnacja powstaje od 2014 roku przy współudziale graczy i niezależnych deweloperów. Gra jest dostępna zupełnie za darmo.

Podobnie jak stare części gry, Unreal Tournament to sieciowa strzelanka, której celem jest wyeliminowanie członków drużyny przeciwnej. Starcia odbywają się w klimatach Sci-Fi na mapach przedstawiających dalekie planety. Postacie mogą władać futurystyczną bronią (w większości są to wariacje na temat broni palnej) oraz posiłkować się powerupumi, ukrytymi na mapach: dodatkowym pancerzem, zdrowiem, niewidzialnością, berserkiem, zwiększeniem mocy skoków lub zadawanych obrażeń. Kluczowym elementem rozgrywki są zaawansowane ruchy, skoki i ewolucje w powietrzu, pozwalające zyskać ogromną przewagę nad przeciwnikiem i unikać strzałów.

Nowa odsłona Unreal Tournament łączy elementy starych klasyków z nową zawartością. Każdy może zagrać w nią już teraz i proponować zmiany, a także zdobyć bonusy za udział w testach. Gra pozwala wcielić się w Taye, Samaela, Visse lub Garoga. Każda z postaci ma swoją historię, umiejętności i można dostosować jej wygląd różnymi akcesoriami, jak czapki i okulary. Nowe postacie, odzież dla nich i akcesoria są odblokowywane w miarę postępów w grze, przy czym różne zestawy nagród są dostępne za przejście tutoriala, grę online i podejmowanie wyzwań.

Unreal Tournament jest pobierany za pośrednictwem asystenta Epic Games (około 9 GB). Do grania potrzebne jest konto w usłudze. Trzeba też pamiętać, że gra jest w fazie testowej, wciąż się zmienia i może nie działać perfekcyjnie.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań174
Data aktualizacji17 lut 2017
Rozmiar pliku43.81 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Unreal Tournament ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)