UnReal World3.40

WindowsGryRPG i MMOUnReal World
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

UnReal World to bardzo wciągająca gra RPG, skierowana głównie do fanów tego typu produkcji sprzed lat. Projekt rozwijany regularnie od 1992 roku może nie zaskakuje oprawą graficzną, ale takiej głębi rozgrywki, jak tutaj, dalej próżno szukać nawet w większości komercyjnych propozycji. Nic dziwnego, ze ten wydawałoby się niszowy tytuł ma całą rzeszę wiernych fanów na całym globie.

Akcja rzuca nas w za każdym razem generowany losowo wycinek świata, czerpiącego inspiracje z Finlandii epoki żelaza. Przede wszystkim liczy się przetrwanie. Decydujemy się na jedną z kilku dostępnych kultur z tego okresu, wybieramy startową porę roku i ruszamy samotnie w świat. Gra reprezentuje bardziej realistyczne podejście do tematu. Trzeba polować, rozstawiać sidła, dbać o ciepłotę ciała, czy walczyć z przeciwnikami.

Nie znajdziecie tu magii, ani broni palnej. Rozgrywkę bardzo szczegółowo opisano, więc o ile oczu dziełem może za bardzo jakoś nie nakarmimy, tak wyobraźnię rozbudzimy już niesamowicie. Gdy zginiecie, a zakończycie żywot w tragiczny sposób nieraz, kolejna przygoda będzie zupełnie inna. Piękne jest to, że można grać tak, jak się tylko tu chce. UnReal World nie narzuca nam ograniczeń w rozwijaniu postaci, więc realizujcie się.

Udostępnij
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
ProducentSami Maranen
Liczba pobrań169
Data aktualizacji25 mar 2018
Rozmiar pliku33.83 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)