bDUjicrV
Uplay ikona

Uplay118.0.10358

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Uplay to aplikacja kliencka elektronicznej platformy dystrybucji gier stworzonej przez firmę Ubisoft. Oferuje ona zbliżone możliwości do konkurencyjnych rozwiązań tego typu - Steam i Origin, dając użytkownikowi możliwość zakupu, pobierania i uruchamiania cyfrowych gier wyprodukowanych oraz dystrybuowanych przez Ubisoft.

bDUjicrX

Poza wspomnianą funkcjonalnością Uplay pozwala na prowadzenie rozgrywki w trybie online lub offline i zapisywanie osiągnięć gracza na zewnętrznych serwerach producenta. Użytkownik może łatwo i wygodnie komunikować się z innymi graczami, prowadzić dyskusje i wymieniać się doświadczeniami.

Głównym składnikiem aplikacji jest biblioteka gier, w której ulokowane są wszystkie zakupione przez nas tytuły. Poza płatnymi grami daje ona również dostęp do kilku bezpłatnych pozycji, obejmujących m.in. The Settlers Online, Ghost Recon Online czy Anno Online.

Uwaga!

  • Aby korzystać z aplikacji Uplay należy zarejestrować bezpłatne konto gracza. Dokonać tego można (o ile nie posiadamy odpowiedniego konta) podczas uruchomienia programu lub na oficjalnej stronie internetowej(http://uplay.ubi.com/).
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Uplay 118.0.10358wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.428 ocen
Liczba pobrań98 840
Data aktualizacji19 sty 2021
Rozmiar pliku112.73 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Uplay ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUjicsC
bDUjicsT