Upoluj serwer² – polowanie na stare serwery wchodzi w kolejną fazę

Upoluj serwer² – polowanie na stare serwery wchodzi w kolejną fazę

Upoluj serwer² – polowanie na stare serwery wchodzi w kolejną fazę
30.05.2017 14:30, aktualizacja: 30.05.2017 18:00

Akcja Upoluj Serwer2 trwa. Szukamy starych serwerów i przenosimy je do chmury, a dla zgłaszających i zgłoszonych mamy świetne nagrody. Dziś prezentujemy również kolejny artykuł ekspercki Łukasza Kałużnego.

Łowy trwają

Przypominamy, że dla zgłaszający mają szansę zdobyć Xboksa One z przystawką Kinect i aż 100 zestawów atrakcyjnych gadżetów, a do zgłoszonych może trafić Surface Pro 4, duże rabaty na egzaminy Microsoftu oraz 45-procentowy rabat na vouchery Microsoft Azure o nominalnej wartości do 3 500 zł.

Zasady są jasne: szukamy fizycznych serwerów, niezależnie od tego, czy czy stoi on w Waszej firmie, na uczelni, u pracodawcy czy dowolnym innym miejscu, i oferujemy migrację do chmury Azure. Zgłoszonym pomożemy w przeniesieniu na chmurę, a na wszelkie pytania dotyczące Azure odpowie MVP Microsoftu i członek naszej społeczności, Łukasz Kałużny.

Kolejny artykuł Łukasza Kałużnego, MVP Microsoftu w kategorii Azure

Akcja Upoluj serwer to nie tylko konkurs, ale także wyjątkowa okazja, by dowiedzieć się więcej o chmurze. Łukasz przygotował już także kolejny artykuł ekspercki. Wcześniej mieliście okazję dowiedzieć, się jak Azure można wykorzystać w backupie. W tym tygodniu Łukasz opisał zastosowania deweloperskie Microsoft Azure.

Finał coraz bliżej

Łukasz chętnie podzieli się swoim doświadczeniem i odpowie także na inne pytania o Azure. Formularz kontaktowy znajdziecie pod adresem Upoluj Serwer oraz wypełnicie formularz zgłoszeniowy. Udanych łowów!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)