WindowsBezpieczeństwoInne programy zabezpieczająceURL Blocker
URL Blocker ikona

URL Blocker1.4.0.28

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

URL Blocker to niewielkie i bezpłatne narzędzie kierowane do użytkowników poszukujących prostego sposobu na zablokowanie dostępu do wybranych adresów URL.

Dzięki niemu w kilku bardzo prostych krokach uniemożliwimy otwieranie na komputerze wybranych stron internetowych. Nałożona przy użyciu URL Blocker blokada dotyczyć będzie wszystkich użytkowników komputera i zadziała na każdej przeglądarce internetowej zainstalowanej w systemie Windows. Program nie wymaga od użytkownika specjalistycznej wiedzy, a samo nałożenie ograniczenia wymaga jedynie zdefiniowanie w głównym oknie adresów URL, które mają być niedostępne. Możliwe jest także eksportowanie/importowanie wcześniej utworzonych konfiguracji pomiędzy komputerami.

URL Blocker udostępniony został w formie przenośnej (portable), która nie wymaga instalacji na komputerze i program gotowy jest do działania tuż po pobraniu.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentPeter Panisz
Liczba pobrań1 885
Data aktualizacji13 sty 2020
Rozmiar pliku0.92 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
URL Blocker ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)