bEabVjBx

USB Network Gate5.0.501

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

USB Network Gate pozwala na zdalne połączenie z wybranym urządzeniem podłączonym do innego komputera za pośrednictwem złącza USB.

bEabVjBz

Oznacza to, że dzięki USB Network Gate możemy zyskać dostęp do skanera, drukarki, kamery internetowej, modemu czy pendrive'a z dowolnego miejsca. W przypadku bliskich odległości (np. na terenie biura) mowa rzecz jasna o sieci LAN, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by skorzystać z wybranego urządzenia USB, łącząc się z nim przez internet. Narzędzie obsługuje USB w wersjach 1.1, 2.0 oraz 3.0.

USB Network Gate oferuje możliwość udostępniania sprzętów USB nie tylko przez LAN i internet, ale także za pośrednictwem Wi-Fi, IP, WAN, VLAN oraz VPN. Chcąc kontrolować dostęp do poszczególnych urządzeń możemy zabezpieczyć je hasłem, które podamy jedynie wybranym użytkownikom.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
USB Network Gate 5.0.501wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań60
Data aktualizacji3 sty 2020
Rozmiar pliku4.62 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEabVjCe
bEabVjCv