Uśmiechnięty Geralt? Dzięki oficjalnemu Modkitowi to już możliwe

Uśmiechnięty Geralt? Dzięki oficjalnemu Modkitowi to już możliwe

14.08.2015 18:42, aktual.: 24.08.2015 11:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nadeszła chwila, której liczni fani Wiedźmina 3 oczekiwali od tygodni. CD Projekt RED ogłosił właśnie udostępnienie oficjalnego narzędzia pozwalającego społeczności na tworzenie własnych modyfikacji do być może najlepszej gry tego roku.Udostępnienie narzędzi, które pozwalają graczom tworzyć modyfikacje do produkcji, może przedłużyć jej żywotność o całe lata. Tak było w przypadku choćby wyśmienitego Skyrima, dla którego gracze stworzyli między innymi możliwość ujeżdżania kucyków Pony, ale także tworzyli imponujące i powodujące opad szczęki udoskonalenia oprawy graficznej. Wygląda na to, że podobna przyszłość czeka tegoroczny hit CD Projektu RED.

Obraz

Oficjalny Modkit pozwala modyfikować wiele aspektów gry. Dotyczy to na przykład importu i eksportu tekstur, co będzie zapewne wodą na młyn dla osób zdolnych do uczynienia oprawy graficznej Wiedźmina niemal fotorealistyczną, podobnie jak to było w przypadku wspomnianego Skyrima. Modyfikacje będą mogły także obejmować modele postaci i obiektów składających się na świat gry.

Narzędzie do modyfikowania pozwala na łatwy dostęp do plików gry dzięki dostępnemu wygodnemu dekompilatorowi i kompilatorowi. Według zapewnień przedstawicieli CD Projekt RED umożliwia on także poczynienie daleko idących zmian w samym interfejsie użytkownika.Modkit do Wiedźmina 3 można dostępna jest natomiast dokumentacja oprogramowania, po zapoznaniu się z którą tworzenie własnych modyfikacji będzie łatwiejsze. Do dzieła!

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)