AndroidGryPrzygodoweValiant Hearts: The Great War
Valiant Hearts: The Great War ikona

Valiant Hearts: The Great War1.0.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Valiant Hearts: The Great War to dwuwymiarowa gra przygodowa z komiksową oprawą graficzną.

Akcja gry Valiant Hearts: The Great War toczy się w realiach I wojny światowej, a fabuła bazuje na prawdziwych wydarzeniach z lat 1914 – 1918 (np. Bitwa nad Marną i Bitwa nad Sommą). Znajdziemy tu aż cztery rozmaite historie (w każdej z nich pokierujemy innym bohaterem), podczas których nie tylko będziemy zapoznawać się z poszczególnymi wydarzeniami, ale także wpłyniemy na ich przebieg, dokonując rozmaitych wyborów.

Valiant Hearts: The Great War przedstawia historię, której autorzy nie stronią od poważnych tematów (np. miłość, oddanie i przyjaźń). Dlatego też gra stawia nacisk na opowieść, choć znajdziemy w niej nieskomplikowaną mechanikę zabawy wymagającą eksploracji, walki czy też rozwiązywania zagadek logicznych. Chcąc uporać się z niektórymi łamigłówkami będziemy musieli zdać się na psi węch (czworonożny towarzysz niejednokrotnie uratuje skórę naszym protagonistom).

Warto pamiętać, że Valiant Hearts: The Great War nie jest grą free-to-play. Początkowe fragmenty kampanii fabularnej są dostępne za darmo, ale po ich ukończeniu możemy kontynuować przygodę, o ile zdecydujemy się zapłacić za kolejne rozdziały gry.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań379
Data aktualizacji13 lut 2019
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Valiant Hearts: The Great War ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)