WindowsArchiwumProgramy archiwalneVCatcher
VCatcher ikona

VCatcher5.0

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

VCatcher to program służący do nagrywania sekwencji wideo z całego ekranu pulpitu. Aplikacja umożliwia również wykonywanie zrzutów ekranowych i przechwytywanie strumieni wideo z różnych serwisów internetowych (YouTube, Vimeo, Facebook, Dailymotion czy metacafe).

Użytkownik może nagrywać sekwencję wideo z całego pulpitu, jego dowolnego fragmentu lub z aktywnej, włączonej aplikacji. Przed rozpoczęciem procesu przechwytywania obrazu, można dokonać drobnych zmian w ustawieniach programu, czyli ustawić poziom bufora dysku i szybkość klatek na sekundę (frame rate) oraz odpowiednio zsynchronizować dźwięk.

VCatcher automatycznie przechwytuje wszystkie strumienie wideo, odtwarzane w przeglądarce internetowej. Bez problemów pobiera filmy w wysokiej jakości HD (480p, 720p i nawet 1080p) i w dodatku nie obciąża łącza internetowego. W programie znajdziemy również wbudowany odtwarzacz multimedialny do podglądu przechwyconych materiałów wideo.

Program posiada również dodatkowe narzędzie do konwertowania przechwyconego pliku wideo. Każdy nagrany lub przechwycony film możemy przetworzyć do formatu MOV, WMV, DVD lub MP3 lub automatycznie przekonwertować do odpowiedniego formatu obsługiwanego przez urządzenia przenośne typu iPod, HTC, PSP, Xbox, BlackBerry, iPhone, Apple TV i wiele innych.

Uwaga!

  • Program VCatcher dostępny jest w wersji demonstracyjnej, która pozwala na przechwytywanie maksymalnie 15 strumieni wideo z sieci i nagrywanie 2 minutowych sekwencji wideo z ekranu pulpitu.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.73 oceny
Twoja ocena
ProducentVCatcher.com
Liczba pobrań2 923
Data aktualizacji28 mar 2019
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
VCatcher ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)