iOSPodróże i transportDiagnostyka samochodowa (OBD)VCDS-Mobile
VCDS-Mobile ikona

VCDS-Mobile1.2303.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

VCDS-Mobile to oprogramowanie do komputerowej diagnostyki samochodów z grupy Volkswagena (VW, Audi, Seat i Skoda) wyprodukowanych w latach 1990-2020. W połączeniu z interfejsem diagnostycznym HEX-NET, który jest jednocześnie kluczem sprzętowym umożliwia odczyt błędów, pomiar parametrów w czasie rzeczywistym, a także kodowanie i programowanie różnych podzespołów samochodu.

VCDS-Mobile dedykowane jest dla urządzeń mobilnych i kierowane jest do mechaników specjalizujących się w serwisowaniu pojazdów niemieckiego koncernu. Poprzez przeprowadzenie odpowiedniej diagnostyki pozwala w szybki sposób lokalizować usterki i co za tym idzie, również skracać czas naprawy. Dzięki niemu łatwo odczytamy błędy w momencie zapalenia się na desce rozdzielczej kontrolki Check Engine, podejrzymy wiele parametrów pracy kluczowych podzespołów samochodu oraz w razie wymiany zaprogramujemy te nowe.

VCDS-Mobile udostępnione zostało w wersji dla systemu operacyjnego Android oraz iOS. Narzędzie nie jest niestety dostępne po polsku, ale jego obsługa jest na tyle intuicyjna, że nie powinna przysporzyć problemów nawet mniej doświadczonym odbiorcom.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań762
Data aktualizacji28 mar 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
VCDS-Mobile ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)