WindowsGryWyścigiVDrift

VDrift

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

VDrift to gra w głównej mierze przeznaczona dla wielbicieli szybkiej jazdy. Dzięki niej każdy gracz będzie mógł się poczuć jak mistrz kierownicy mknący po różnorodnych trasach w miastach lub wsiach. Gdy to nam się znudzi, w każdej chwili możemy przenieść się na tor wyścigowy. Autorzy tego projektu duży nacisk położyli na realistykę gry. Samochody zachowują się różnie w zależności od ich indywidualnych parametrów jezdnych oraz warunków atmosferycznych. Kolejnym atutem VDrifta jest oprawa graficzna. Projekty poszczególnych samochodów, a także szereg krajobrazów wykonano bardzo solidnie. Gra zawiera 12 tras i 19 modeli samochodów do wyboru umożliwiając rozgrywkę w trybie multiplayer oraz practice. Gracz może dodatkowo rejestrować swoje najlepsze osiągnięcia i najciekawsze momenty z trasy, a następnie odtwarzać je sobie. Jedynym mankamentem okazuje się niedostępność trybu kariery, ale zważywszy na inne zalety gry, nie powinno to nikomu przeszkodzić w dobrej zabawie.

Główne zalety gry: - 12 tras: Brands Hatch, Detroit, Laguna Seca, Le Mans, Monaco, Monza, Nürburgring Nordschleife, Road Atlanta, Ruudskogen, Spa Francorchamps, Weekend Drive, Zandvoort - 19 pojazdów: AX2, CO, CS, FE, FF, G4, GT, M3, M7, MC, MI, RG, SB, T73, TC, TL, XG, XM, XS - możliwość gry w trybie sieciowym - realistyka - kontrola za pomocą klawiatury/myszki/joysticka - kilka różnych kamer - system powtórek - możliwość gry w dzień i w nocy

Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
4.04 oceny
Twoja ocena
ProducentVDrift.net
Liczba pobrań56 408
Data aktualizacji19 lip 2013
Rozmiar pliku508.75 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (39)