WindowsArchiwumProgramy archiwalneVectorian Giotto
Vectorian Giotto ikona

Vectorian Giotto3.0

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Vectorian Giotto to bardzo dobre, proste w obsłudze, a zarazem w pełni darmowe narzędzie do tworzenia animacji w technologii Flash. Oferuje ono bogatą paletę funkcji i narzędzi, które pozwalają projektować efektowne animacje czy ruchome banery na strony WWW bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy lub umiejętności.

Program stworzony został z olbrzymim naciskiem na prostotę obsługi i kierowany jest w głównej mierze do początkujących i niedoświadczonych użytkowników, którzy chcieliby przy niewielkim wysiłku projektować animowane elementy np. na swoje strony internetowe. Jego interfejs bazuje na Adobe Flash, jednak został maksymalnie uproszczony i wyposażony w autorskie rozwiązania, mające na celu usprawnienie procesu tworzenia projektów.

Vectorian Giotto dysponuje kompletnym zestawem narzędzi, pozwalającym tworzyć efektowne animacje w formacie SWF. Znajdziemy wśród nich funkcje rysowania wszelakiego rodzaju kształtów, zaznaczania, wypełniania kolorami, rozbudowaną paletę barw, mechanizm warstw i bibliotek, dających możliwość wygodnego organizowania stworzonych obiektów.

Ponadto program potrafi przeprowadzać transformacje wektorowe i posiada pełne wsparcie dla języka ActionScript2, oferując przy tym zestaw ponad 50 gotowych efektów animacji. Nie zabrakło również różnego rodzaju filtrów graficznych (rozmycie, poświata, cienie itp.) oraz trybu mieszania.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań5 549
Data aktualizacji20 wrz 2013
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Vectorian Giotto ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)