bEgpRFTp
VEVO ikona

VEVO5.6

Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Oficjalna aplikacja serwisu muzycznego VEVO. Zrzesza on większość najpopularniejszych zespołów i prezentuje ich teledyski. Dostęp do tych materiałów mamy między innymi dzięki kanałowi YouTube. Na urządzeniach mobilnych najlepiej sprawuje się dedykowana aplikacja.

bEgpRFTr

Obsługuje ona logowanie do naszego konta za pomocą maila oraz Facebooka. Oczywiście materiały możemy przeglądać bez niego. W poszukiwaniu ulubionej muzyki pomogą różne kategorie, polecane oraz klasyczna wyszukiwarka w formie lupy. W opcjach odnajdziemy ustawienia dotyczące powiadomień, opcję dodania do bazy muzyki z telefonu oraz możliwość zalogowania się do mediów społecznościowych.

Teledyski posiadają dodatkowe informacje o wykonawcach i zespole, do tego z ich poziomu mamy łatwą możliwość podzielenia się tym co słuchamy ze znajomymi. Jakość obrazu dopasowuje się automatycznie w zależności od naszego łącza. Interfejs to mocna strona aplikacji. Strumień główny składa się z propozycji teledysków, menu skrywa się w niewielkim przycisku u dołu ekranu.

VEVO na iOS dostępne jest za darmo. Jeżeli jesteście miłośnikami muzyki na pewno znajdziecie tam coś dla siebie.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentVEVO
Liczba pobrań100
Data aktualizacji16 sty 2018
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
VEVO ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgpRFTW
bEgpRFUn