WindowsNarzędziaSynchronizacja danychViceVersa Free
ViceVersa Free ikona

ViceVersa Free1.0.5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

ViceVersa Free to darmowe narzędzie do synchronizacji plików na komputerze z systemem operacyjnym Windows. Wspiera zarówno nowsze, jak i starsze wersje „okienek”, w tym nawet Windowsa XP.

Po uruchomieniu wystarczy określić folder źródłowy i docelowy, by porównać ich zawartość i rozpocząć synchronizację danych na podstawie ustalonych kryteriów. Warto o tym pomyśleć zwłaszcza w sytuacji, gdy posiadane przez nas dokumenty są bardzo ważne. Mając do nich dostęp w dwóch różnych miejscach możemy traktować program ViceVersa Free jako narzędzie do tworzenia kopii zapasowej.

ViceVersa Free oferuje trzy metody synchronizacji plików (rozszerzanie, odświeżanie, aktualizacja), a przed wykonaniem tej operacji można zapoznać się z podglądem obu folderów. Warto również wspomnieć, że aplikacja pozwala także na ręczne kopiowanie i usuwanie danych.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań171
Data aktualizacji8 sie 2018
Rozmiar pliku0.71 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
ViceVersa Free ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)