WindowsGryLogiczne i karcianeVideo Strip Poker Boys

Video Strip Poker Boys

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Zabawa w rozbieranego pokera na komputerze to nie jest rozrywka wyłącznie dla dorosłych panów. Kobiety także mają swoje gry na PC tego typu, chociaż jest ich mniej. Dobrym przykładem ciekawego projektu dla znudzonych pań jest Video Strip Poker Boys. Ponownie mamy tutaj do czynienia już nie z podstarzałą rozgrywką na tle zdjęć, ale z całkiem niezłej jakości produkcją, wykorzystującą filmowe wstawki z facetami.

Twórcy zadbali o szerokie gusta. Możemy próbować rozebrać romantyka o typowo amerykańskiej urodzie, czarnoskórego chłopaka w kamizelce w romby, majętnego właściciela firmy czy pana o latynoskich korzeniach, stylizowanego trochę na maklera. Każda partia ma na celu pozbawienie przeciwnika kolejnych elementów ubioru, a to poprzez wygrywanie. Kiedy rywalowi zabraknie funduszy, będzie musiał coś zastawić.

Ten projekt, skierowany do piękniejszej części społeczeństwa, przygotowano na zdecydowanie inną nutę, niż alternatywne produkcje dla panów. Pokerzyści nie prężą się tutaj dziko, oblizując co chwilę, lecz prezentują trochę bardziej stonowane maniery, udając grzecznych. Starają się zaprzyjaźnić z osobą przed monitorem, uśmiechając się czy ją pocieszając. W zabawie podpowiadają trochę, dając upust emocjom po rozdaniu.

Ograniczenia wersji demo

Wersja demonstracyjna pozwala spróbować wstępnie rozebrać pięciu panów, oferując nawet kilkadziesiąt minut rozgrywki.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań318
Data aktualizacji14 mar 2016
Rozmiar pliku496.22 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)