bDUqlscB
VideoProc ikona

VideoProc4.1

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

VideoProc to zestaw przydatnych narzędzi, dzięki którym łatwo i szybko wykonamy rozmaite operacje na materiałach wideo i nie tylko. Program umożliwia edytowanie filmów, konwertowanie DVD, pobieranie treści z internetu oraz rejestrowanie obrazów i dźwięków.

bDUqlscD

Wideo

Za pomocą VideoProc będziemy mogli na przykład przyciąć, obrócić, wykadrować, podzielić, połączyć i skompresować wybrane filmy, korzystając z bardzo prostego w obsłudze interfejsu użytkownika. Wśród wspieranych formatów plików znajdziemy między innymi MKV, MOV, WMV, HEVC i H.264. Tak przygotowane materiały odtworzymy na komputerze lub za pomocą rozmaitych urządzeń przenośnych (nie tylko smartfonów i tabletów, ale również konsol).

DVD

VideoProc zawiera również konwerter filmów DVD i pozwala na tworzenie kopii zapasowych wspomnianych nośników. Warto skorzystać z tej opcji, by wykonać back-up najważniejszych materiałów wideo (np. nagrań pochodzących z ważnych uroczystości).

Pobieranie

Wbudowany downloader umożliwia pobieranie materiałów wideo i utworów muzycznych z ponad 100 najpopularniejszych stron internetowych (np. YouTube, Facebook czy Instagram). Wystarczy wkleić odnośnik do wybranej treści, określić jakość pobieranego pliku i kliknąć przycisk „download”. Co ciekawe, poza opcją ściągania pojedynczych materiałów istnieje także opcje pobierania całych list odtwarzania.

Nagrywanie

VideoProc może posłużyć jako aplikacja do nagrywania obrazu i dźwięku. Za pomocą tego narzędzia zarejestrujemy naszą aktywność na pulpicie komputera, film z kamery internetowej oraz ścieżkę audio z mikrofonu.

Najważniejsze cechy VideoProc:

  • zawiera prosty w obsłudze edytor wideo
  • pozwala na konwertowanie filmów DVD do popularnych formatów
  • umożliwia pobieranie filmów i piosenek z ponad 100 różnych serwisów
  • specjalne narzędzie do rejestrowania obrazu i dźwięku (także z kamery internetowej)
  • darmowa wersja próbna

Udostępniona została bezpłatna wersja programu VideoProc 3.3.0.0.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
VideoProc 4.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań2 473
Data aktualizacji8 sty 2021
Rozmiar pliku41.99 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
VideoProc ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUqlsdi
bDUqlsdz