MacOSMultimediaObróbka i konwersja wideoVideoSolo BD-DVD Ripper
VideoSolo BD-DVD Ripper ikona

VideoSolo BD-DVD Ripper1.0.8

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

VideoSolo BD-DVD Ripper to aplikacja do łatwego i szybkiego zgrywania filmów z nośników DVD oraz Blu-Ray.

Narzędzie obsługuje ponad 300 formatów, takich jak np. MP4, MKV, AVI, WMV, M4V, MOV, FLV, MP3, WMA, AAC oraz M4 do których możemy zapisać wybrany film (również w 3D!). VideoSolo BD-DVD Ripper wspiera jednak nie tylko nośniki, ale również foldery oraz pliki ISO. Należy również odnotować, że program bardzo dobrze sobie radzi z ripowaniem obrazów w jakości 4K oraz 1080p w celu sporządzenia ich kopii zapasowej.

W przypadku takich programów, jak VideoSolo BD-DVD Ripper, nie chodzi jednak wyłącznie o back-up, lecz możliwość odtwarzania swoich ulubionych filmów na urządzeniach przenośnych. Mowa chociażby o smartfonach i tabletach, a także mobilnych konsolach do gier.

VideoSolo BD-DVD Ripper oferuje możliwość edytowania rozmaitych parametrów filmu (rozdzielczość, bitrate, liczba klatek na sekundę, kodeki i wiele innych) przed zgraniem, a także pozwala na zapoznanie się z podglądem obrazu w celu wprowadzenia ostatnich poprawek. Jeśli nie możemy znaleźć napisów w konwertowanym filmie warto skorzystać z funkcji importowania napisów.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentVideoSolo
Liczba pobrań55
Data aktualizacji13 lis 2018
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
VideoSolo BD-DVD Ripper ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)